Yedek Parça

Neden orjinal yedek parça?

KIA yetkili servislerimizde satılan orijinal yedek parçalar, kaliteli ve uzun ömürlüdür. Orijinal yedek parça, güvenli sürüş keyfini, aracınızdan yüksek performans almanızı ve aracınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlar, bakımları KIA yetkili servislerinde KIA Orjinal Parçaları kullanılarak yapılmış aracınız satılırken de ilk günkü değerini korur. 

Kalite kontrolü yapılmış orijinal KIA yedek parçalarının satışı, sadece KIA Yetkili Satıcılarında yapılır. Her parça orijinal değildir. Rastgele bir yerden alınan ve dış görünüm olarak aslına benzeyen herhangi bir parça gerçekte orijinal değildir. Böyle bir parçanın farkını kısa bir süre sonra KIA’nızı kullanırken anlarsınız. 

 img

KIA’nız değerlidir… 

Orijinal olmayan ve Çelik Motor onayı olmayan parçalar, KIA’nıza uyum sağlamaz, harcamalarınız ve zamanınız boşa gider. Kimliği belirsiz parçaların KIA’nızın orijinalliğini, performansını bozmasına izin vermeyin. Çelik Motor güvencesindeki KIA parçalarını, Çelik Motor’un ülke geneline yayılmış KIA Yetkili Satıcılarında bulabilirsiniz. 

Yağ Filtrelerinin Aracınız Üzerindeki Rolü 

Yanma sonucu ortaya çıkan dumanlar ve yabancı maddeler ile, kirlenmiş motor yağları motor arızasına neden olabilir. Bu nedenle, yağ filtrelerinin yabancı maddeleri en iyi şekilde ayıklaması ve motorun düzgün çalışmasına yardım etmesi gerekmektedir. 

Neden KIA Orjinal Yağ Filtresi? 

-KIA Orijinal Yağ Filtreleri motorunuz için en iyi korumayı ve bu sayede en iyi performansı sunar.
-KIA Orijinal Yağ Filtreleri motorunuzun yüksek performansını koruyup ömrünü uzatarak pahalıya mal olan onarımların önüne geçer.
-Özel olarak geliştirilen KIA Orijinal Yağ Filtreleri filtreleme kapasitesini yüksek düzeyde arttırır.
-Kompakt ve hafif bir yapıya sahip olan KIA Orijinal Yağ Filtreleri, değerli parçaların korunması için filtre yüzeyi alanını korur.
-KIA Orjinal filtreler gerçekleştirilen testlerde %99 filtreleme oranı gösterirken, taklit yağ filtreleri ancak %40 oranında filtreleme gerçekleştirebilmektedir.